Ronaldo: Teško mi da vidim Mesija uplakanog

Izvor: N1 televizija, 30.Jun.2016, 10:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo: Teško mi da vidim Mesija uplakanog

Kristijano Ronaldo, najbolji igrač i kapiten Portugalije, kaže da mu je teško da svog velikog rivala Lionela Mesija vidi uplakanog

Najbolji strelac Argentine svih vremena odlučio je da se početkom nedelje povuče iz selekcije Gaučosa u 29. godini, pošto je i po četvrti put uzastopno poražen u finalima.

Mesi je u klupskom fudbalu osvojio apsolutno sve sa Barselonom, pokupivši na tom putu mnoštvo individualnih priznanja, kao i pet Zlatnih lopti, ali ne i trofej >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << sa državnim timom.

- Mesi je doneo tešku odluku, ali ljudi moraju da shvate da je to njegova odluka i moraju da je prihvate. Ono što je dovelo do takve odluke jeste činjenica da on nije navikao na poraze i razočaranja, nije navikao da bude drugi. S druge strane, ako promašite penal to vas ne čini lošim igračem, ali mi je jako teško da vidim Lea u suzama... Isto tako, nadam se da će se vratiti jer je potreban timu, svojoj zemlji i saigračima - rekao je Ronaldo.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.