Roma ubedljiva, Lacio do pobede u nadoknadi vremena

Izvor: RTS, 24.Nov.2019, 18:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome ubedljivo su sa 3:0 savladali ekipu Breše u meču 13. kola italijanske Serije A. Pobede su upisali još i Lacio i Verona.
Roma je uspela da slomi otpor Breše tek u drugom poluvremenu, pošto u prvom nije bilo golova.

U drugom delu meča golove za "vučicu" postigli su Smoling, Manćini i Džeko.
Tim iz Rima upisao je 25. bod, pa se nalaze na četvroj poziciji na tabeli, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je Breša sa sedam poslednjeplasirana ekipa u Seriji A.
Romin gradski rival, ekipa Lacija, do pobede nad Sasuolom došla je golom u sudijskoj nadoknadi meča.
Imobile je doveo Lacio u prednost u 34. minutu, da bi pred kraj prvog poluvremena Kaputo doneo izjednačenje.
Igrao se 91. minut, kada je Kaisedo zatresao mrežu domaće ekipe za konačnih 2:1.
Lacio je ostvario 27. bod, čime zauzima treću poziciju na tabeli, dok je Sasuolo 14. sa 13 bodova.