Roma ne časi ni časa - Manolasa menja dete Barselone?

Izvor: Sportske.net, 27.Jun.2019, 18:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Roma ne časi ni časa - Manolasa menja dete Barselone?

"Vučica" spremna za odlazak Grka.

Roma će očigledno morati da se suoči sa odlaskom Kostasa Manolasa koji bi uskoro trebalo da postane novi igrač Napolija.

Na račun Rimljana će se sliti 38 miliona evra koliko iznosi otkupna klauzula Grka, pa će se sa tim novcem tražiti i potencijalna zamena.

Jedna od meta "vučice" jeste fudbaler Betisa Mark Bartra, tvrdi Đanluka Di Marcio.

Španac je ideja novog sportskog direktora Rome Đanluke Petrarkija >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << koji je ranije danas već sastao sa njegovim menadžerom kako bi se raspitao o uslovima.

Stekao se utisak da su pregovori krenuli dobro, 28-godišnji defanzivac je procenjen na nešto manje od 25 miliona evra što je prihvatljivo čak i za Romu koja naredne sezone neće učestvovati u Ligi šampiona.

Tokom karijere, Bartra je nastupao za Barselonu i Borusiju iz Dortmunda pre nego što je stigao u Betis pre godinu i po dana.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.