Izvor: B92, 20.Jan.2021, 00:53

Roma ispala iz kupa – od Specije

Fudbaleri Specije su rezultatom 4:2 pobedili Romu i eliminisali je iz kupa Italije.
Malo ko je ovo očekivao.
Specija je sjajnom igrom posle produžetaka uspela da eliminiše Romu, pošto su ih pobedili rezultatom 4:2.
Ruku na srce, Roma je utakmicu završila bez dva igrača pošto su crvene kartone dobili Đanluka Mančini i Pau Lopes i to u 60 sekundi!
Vučica iz Rima je na poluvremenu imala zaostatak od jednog gola, pošto su Galabinov u 6. minutu sa penala i Saponara u 15. minutu zatresli mrežu favorizovanog tima, ali je Pelegrini u 42. minutu smanjio na 1:2.
U nastavku je Roma uspela da izjednači, zahvaljujući Henriku Mkitarjanu u 75. minutu, a onda smo ušli u produžetak....