Roma bez Totija desetak dana

Izvor: B92, 21.Okt.2013, 14:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Roma bez Totija desetak dana

Ekipa Rome biće veoma oslabljena u narednih desetak dana, zbog povrede zadnje lože pauziraće kapiten Frančesko Toti.

"Vučica" briljira u novoj sezoni u Seriji A, ostvarila je maksimalnih osam pobeda, a u poslednjem kolu je sa 2:0 nadigrala Napoli.

Toti se povratio upravo protiv Napolitanaca, teren je napustio već u 33. minutu, a u ponedeljak je potvrđena povreda mišića. Princ Rima propustiće sigurno duele sa Udinezeom i Kjevom u naredna dva kola, a možda i okršaj sa Sasuolom.

Toti, koji ima 37 godina, jedan je od najboljih igrača Rome i Kalča ove sezone, postigao je tri gola, a prvi je asistent lige sa šest nameštenih golova.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.