Roben: 2010. godina je prošlost, sada igramo protiv uslova i Meksika

Izvor: Blic, 29.Jun.2014, 18:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Roben: 2010. godina je prošlost, sada igramo protiv uslova i Meksika

Najbolji igrač Holandije u dosadašnjem toku prvenstva, Arjen Roben izjavio je da Meksiko ima "lakši posao" u meču osmine finala zbog uslova u Fortalezi.

"Lale" su do sada pokazale sjajnu igru, pogotovo u napadu, što se pokazalo u meču prvog kola grupe B protiv Španije (5:1), dok je Meksiko pored ne tako dobre igre ostvario ono što se od njih tražilo - plasman u osminu finala.

Opširnije na našem specijalu Brazil 2014

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Roben: Izvinjavam se zbog simuliranja

Izvor: B92, 29.Jun.2014

Reprezentativac Holandije Arjen Roben izvinio se navijačima zbog pokušaja da na meču osmine finala Svetskog prvenstva protiv Meksika iznudi penal za svoj tim.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.