Renato debituje u Premijer ligi u nedelju

Izvor: Sportske.net, 07.Sep.2017, 14:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Renato debituje u Premijer ligi u nedelju

Menadžer Svonsija Pol Klement je izjavio da će 'zlatni dečak' biti u konkurenciji za utakmicu protiv Njukasla na 'Libertiju'.

"Labudovi" će u nedelju na spuštanju zavese na letvrto kolo Premijer lige ugostiti "Svrake", a na toj utakmici Velšani će biti jači za Renata Sančesa.

Portugalac je u smiraj prelaznog roka na opšte iznenađenje stigao u Svonsi na pozajmicu, u Bajernu su procenili da je ovo najbolje moguće rešenej pošto jedini velški premijerligaš >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << nije, kao neki ostali interesenti, zahtevao da to bue pozajmica sa pravom otkupa.

Mada, ima i toga što je menadžer 'Labudova' Pol Klemet do nedavno radio u Bajernu kao asistent Karla Anćelotija.

Upravo je Klemet potvrdio da će Renato debitovati protiv Njukasla na 'Libertiju' u nedelju (17h).

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.