Izvor: B92, 21.Jan.2021, 22:04

Remi Valensije i Osasune na "Mestalji"

Remi Valensije i Osasune na Mestalji

Fudbaleri Valensije i Osasune odigrali su nerešeno, 1:1 (0:1) u utakmici 19. kola La Lige.
Bio je to osmi remi Valensije ove sezone, dok ekipa sa Mestalje ima svega jednu pobedu u poslednjih pet mečeva u prvenstvu Španije.
Moglo je da bude i gore po "slape miševe", jer su gosti od 42. minuta bilu u prednosti.
Brzo su izveli prekid ispred svog šesnaesterca, krenulu u kontru, i posle gužve i odbijene lopte, najspretniji pred golom Valensije bio je Argentinac Džonatan Kaljeri koji je loptu poslao pod prečku.
Lukas Toro je u 61. minutu mogao da povisi na 0:2, ali je golman Valensije Đaume Domenek sjajno reagovao i odbranio udarac.
Pet minuta kasnije imala je i Valensija priliku,...