Remi Torina i Fjorentine, gol Jovića

Izvor: Beta, 21.Maj.2023, 17:53

Fudbaleri Torina odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Fjorentine, u utakmici 36. kola Serije A.Fjorentina je povela golom srpskog fudbalera Luke Jovića u 48. minutu, a konačan rezultat postavio je Antonio Sanabrija u 66. minutu.Obe ekipe imaju po 50 bodova i isti skor od po 13 pobeda, 11 remija i 12 poraza. Torino je 10. a Fjorentina 11. na tabeli.Ranije danas u duelu ekipa koje se bore za opstanak, Leče i Specija odigrali su 0:0. Posle tog rezultata iz lige je ispao Kremoneze, koji na pretposlednjem mestu ima 24 boda, sedam manje od bezbedne zone.Pre Kremonezea iz lige je ispala Sampdorija.U poslednja dva kola za opstanak će se boriti Leče, Specija i Verona, koja je trenutno na 18. mestu u zoni ispadanja.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.