Izvor: RTS, 30.Okt.2021, 23:09

Remi Barselone i Alavesa, Valensija bolja od Viljareala

Barselona nije uspela da trijumfuje na svom stadionu u duelu sa Alavesom (1:1), ali zato Valensiji jeste pošlo za rukom da savlada Viljareal i tako se izjednači sa katalonskim klubom po broju bodova na tabeli španske La Lige.
Memfis Depaj je postigao gol za Barselonu u 49. minutu, ali je Rioha samo par minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Valensija je na svom terenu postigla dva gola ekipi Viljareala, koji nije uspeo da uzvrati. Strelci >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su bili Giljamon i Alderete.
Sevilja je, takođe sa 2:0, bila bolja od Osasune.