Izvor: MozzartSport.com, 30.Okt.2021, 23:17

Redingu nisu prijale Trešnjice, Bornmut samouvereno drži vrh

Poraz ekipe koju vodi Veljko Paunović - 0:2

Loš dan za srpske trenere u Čempionšipu. Posle poraza Slaviše Jokanovića sa Šefildom, isto se dogodilo i Veljku Paunoviću sa Redingom. Ekipi sa stadiona Madejski gostovao je lider šampionata i pokazao je Bornmut zašto je verovatno glavni favorit da se vrati u Premijer ligu - 0:2 (0:1).

Nije imao sreće Reding da primi gol minut pre odlaska na odmor. Strelac je bio Solanke i time je >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << najavio da će Bornmut nastaviit uspešnu seriju rezultata. To se potvrdilo na početku drugog poluvremena kada je suštinski pobedu golom overio Lav na asistenciju Bilinga i posle toga Reding nije imao čemu da se nada.

Posebno je ovaj poraz Redinga problematičan kada se zna da je treći u nizu. Posle Blekpula i Blekberna, sada je i Bornmut uzeo meru Paunovićevom timu koji se sada nalazi na 16. mestu na tabeli sa 19 bodova. Jedan manje ima pomenuti Šefild.

Posle utakmice pojedini navijači Redinga iskazali su nezadovoljstvo na društvenim mrežama zato što je Paunović prvu izmenu načinio tek u 85. minutu kada je Puškaša zamenio Klark.

Bornmut sa druge strane pevajući ide kući i posle 15 kola najbliži je Premijer ligi.

Trešnjice imaju 37 bodova na kontu i beže tako pet bodova Fulamu Aleksandra Mitrovića. Danas Mitar nije dobio "pomoć" od Paunovićevog Redinga.