Realu bodovi, CR7 na koti 400!

Izvor: B92, 06.Jan.2014, 22:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Seltu na svom terenu sa 3:0 u pretposlednjem meču 18. kola Primere.

Real je otpor gostiju iz Viga slomio tek u nastavku, a pre toga je Selta imala nekoliko velikih prilika da povede.

Meč je obeležio Kristijano Ronaldo koji je postigao drugi i treći gol, pa je stigao do velikog jubileja od 400 golova u karijeri na 653. utakmici!

Ovo je fantastičnom Portugalcu bio 352. i 353. gol u klupskoj konkurenciji, a još 47 je dao za reprezentaciju.
Što se tiče utakmice, Real je poveo u 67. minutu golom Benzeme na asistenciju Hesea, a Ronaldo je mrežu gostiju pogađao u 82. i 93. minutu.

Ekipa Karla Ančelotija sada ima 44 boda, pet manje od Berselone i Atletiko Madrida.

U poslednjem duelu kola Viljareal je razbio Rajo u gostima sa 5:1.