Rastali se Radnički i Pakult

Izvor: Sportske.net, 04.Sep.2017, 18:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rastali se Radnički i Pakult

Nepuna dva meseca trajala je saradnja Austrijanca Petera Pakulta i superligaša iz Niša.

Fudbalski klub Radnički iz Niša dočekaće nastavak jesenjeg dela sezone sa novim trenerom pošto je sa Austrijancem Peterom Pakultom dogovoren sporazumni raskid ugovora.

Na zvaničnom sajtu Radničkog iz Niša još uvek nema potvrde ove informacije ali je predsednik Ivica Tončev nagovestio da je saradnja završena.

"Ako piše tamo, možda je i tačno", >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << poručio je iz Dablina za "Južne Vesti" prvi čovek Radničkog iz Niša.

Radnički je posle sedam odigranih utakmica na startu nove sezone osvojio 14 bodova i trenutno je peti na tabeli što svakako nije loš rezultat i razlog za promenu trenera.

Ostaje da se vidi ko će Pakulta naslediti na klupi Radničkog, a sudeći na osnovu prvih spekulacija to bi mogao da bude njegov dosadašnji asistent Boban Dmitrović.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Radnički ostao bez trenera

Izvor: Vesti-online.com, 04.Sep.2017

Posle samo sedam odigranih kola niški Radnički se rastao sa austrijskim trenerom Peterom Pakultom, koji je u junu stigao u ovaj klub...Navodi se da su se dve strane sporazumno rastale, a da sve bude čudnije Radnički je trenutno na petom mestu Superlige Srbije sa samo jednim porazom u sedam utakmica...Kao...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.