Izvor: MozzartSport.com, 28.Jul.2021, 02:01

Rasing slavio posle dva meseca: Aldosivi skupo platio spušten gard

Gosti u nastavku susreta stigli do pobede (2:0)

Tim iz Avelanede rivala je načeo u 52. minutu, nakon munjevite kontre, samo nekoliko desetina sekundi posle jedanaesterca koji je napravio Martinez, a Andrada >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << nije uspeo da pretoči u gol za domaćina. Ekspresnu tranziciju i dodavanje Kaseresa u gol je pretočio Korea i nagovestio prvu pobedu plavo-belih od maja.

Lopta iza leđa Devekija bila je povod za ofanzivu Aldosivija i taktičke promene, međutim ni ulazak napadača Franka Pereza i trija veznih igrača nije bio dovoljan da domaćin neutrališe zaostatak. Napadački pristup rivala ostavio je prostora za odgovor Rasinga koji je režirao Pijati na asistenciju Alkaraza u trećem minutu sudijske nadoknade.

Rasing je pobedom stigao do pet bodova iz tri kola, dok je domači tim ostao na tri boda uz učinak od jednog trijumfa i dva poraza.

ARGENTINA 1 - 3. KOLO