Ramos: Oduvek sam želeo ovako da šutiram i dam gol

Izvor: Kurir, 28.Jun.2012, 10:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ramos: Oduvek sam želeo ovako da šutiram i dam gol

"Želeo sam da šutiram penal, pošto sam promašio za Real Madrid, a oduvek sam želeo to da uradim na ovaj način, rekao je Ramos

Fudbalska reprezentacija Španije plasirala se u treće uzastopno finale na velikim takmičenjima, a do finala EURO 2012. stigla je posle penala."Crvena furija" je sa "bele tačke" eliminisala komšije sa Pirineja Portugalce, a jedan od ključnih penala pogodio je Serhio Ramos.

Njegov gol ne bi bio ništa posebno, da >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << nije bio u "Panenka" stilu, i da on nije štoper, i da nije promašio penal za Real protiv Bajerna u polufinalu Lige šampiona.

"Želeo sam da šutiram penal, pošto sam promašio za Real Madrid, a oduvek sam želeo to da uradim na ovaj način. Uzbuđen sam, ova ekipa je zaslužila da se plasira u finale. Ponosan sam što sam Španac i što sam doneo novi uspeh našem sportu. Svejedno mi je da li će nam protivnik u finalu biti Nemačka ili Italija", rekao je Ramos.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.