Ramadani: Za Jovetića 30 miliona

Izvor: B92, 14.Mar.2013, 18:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ramadani: Za Jovetića 30 miliona

Menadžer Stevana Jovetića Falji Ramadani rekao je da će igrač po završetku sezone, u dogovoru sa klubom odlučiti o svojoj budućnosti na stadionu Artemio Franki.

"Sešćemo za sto sa predstavnicima Fiorentine i, poštujući i Stevanovu želju, odlučiti šta i kako dalje. Zasad je dosta priče o novim ugovorima i klauzulama. Što se nas tiče, obeštećenje od 30 miliona evra i dalje stoji", kazao je Ramadani italijanskim medijima.

Crnogorski reprezentativac ove sezone >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << više puta je izjavio da razmišlja samo o tome kako da pomogne Fiorentini da izbori plasman u Ligu šampiona.

Najveće interesovanje za Jovetića prošle godine pokazali su Mančester siti i Juventus.

Jovetić je u dosadašnjem toku sezone odigrao 26 utakmica i postigao 12 golova. Ekipa Fiorentine trenutno zauzima četvrto mesto na tabeli sa tri boda manje od trećeplasiranog Milana.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.