Izvor: Vesti-online.com, 12.Okt.2015, 17:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rama dočekao heroje i ismejao Srbe
Premijer Albanije Edi Rama rugao se Srbiji i ostalim zemljama Balkana, jer su fudbaleri njegove zemlje osigurali plasman na smotru najboljih selekcija Starog kontinenta.
Albanski mediji prenose da je Rama tokom svečanog prijema reprezentativaca govorio o "čudesnim" kvalifikacijama i istorijskom Evropskom prvenstvu koje sledi. Nije moglo da prođe bez Srbije.
- Srbima ostaje da se sledeće godine u junu i julu sunčaju, a i ne samo oni. Izgleda da će i ostale >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << balkanske zemlje prvenstvo Evrope da prate na televiziji - rekao je Rama.
Članovi fudbalske reprezentacije Albanije dočekani su u Tirani kao pravi heroji pošto su se prvi put u istoriji plasirali na prvenstvo Evrope 2016. u Francuskoj.
Nekoliko stotina oduševljenih navijača okupilo se na aerodromu "Marija Tereza" u Tirani po povratku fudbalske selekcije iz Jermenije, gde su ostvarili pobedu od 3:0 i drugo mesto u kvalifikacionoj grupi I iza Portugalije.
Igrače je dočekao premijer Albanije Edi Rama, a predsednik Bujar Nišani dodelio im je najviše civilno odlikovanje - nacionalni orden časti.
Nastavak na Vesti-online.com...






