Rajo prekinuo seriju poraza

Izvor: B92, 23.Nov.2014, 15:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su na svom terenu Seltu sa 1:0, u utakmici 12. kola španskog prvenstva i tako prekinuli niz od tri poraza.

Jedini gol postigao je Alberto Bueno u 20. minutu, posle dodavanja Gaela Kakute. To je njegov šesti gol u sezoni.

Posle ove, četvrte prvenstvene pobede, Rajo Valjekano se popeo na 11. mesto sa 14 bodova, a Selta, koja je pretrpela prvi poraz na gostovanjima ove sezone, zauzima sedmo mesto sa 20 bodova.

Srpski fudbaler >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za ekipu iz Viga.