Rajković nemoćan, Lion napunio mrežu Remsa VIDEO

Izvor: B92, 29.Nov.2020, 15:56

Fudbaleri Liona savladali su Rems u meču 12. kola francuske Lige 1 – 3:0 (1:0).

Srpski reprezentativac Predrag Rajković branio je celu utakmicu, ali se nije proslavio.

Primio je tri gola i nije imao nijednu odbranu.

Lion je poveo u 22. minutu.

Karl Toko Ekambi ispratio je dobar cenaršut, ostao usamljen na drugoj stativi i lako savladao Rajkovića.

Moreto Kasama dobio je crveni karton deset minuta kasnije i Rems je sat vremena igrao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa igračem manje.

Lion je duplirao prednost u 49. minutu.

Bruno je šutirao, lopta se odbila i zbunila Rajkovića.

Tačku na meč stavio je Musa Dembele u 66. minutu.

Izvor: Sportske.net, 29.Nov.2020

Važna pobeda Liona, Predrag Rajković nije mogao mnogo...Fudbaleri Liona pobedili su na svom stadionu ekipu Remsa rezultatom 3:0 (1:0), u 12. kolu Lige 1...Heroj Liona bio je Ekambi, koji je pogodio za 1:0 i potom asistirao kod drugog i trećeg gola Brunu i Musi Dembeleu...U 22. minutu, Memfis Depaj...

Liga 1 - Popodne u znaku gostiju, Monako ''pokvario prosek''

Samo jedna pobeda domaćih u četiri odigrana meča u terminu od 15 časova...U Francuskoj se igra 12. kolo Lige 1, a u popodnevnim mečevima koji su igrani od 15 časova najubedljiviji je bio Monako, koji je na svom terenu savladao Nim sa 3:0...Diop je u 19. minutu doveo domaće u vođstvo, gosti su...