Radnički preokretom do pobede

Izvor: TV Arena Sport, 22.Avg.2016, 09:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru šestog kola Superlige, niški Radnički je kao gost u Gornjem Milanovcu savladao domaći Metalac rezultatom 2:1.

Nišlije su gubile u Gornjem Milanovcu do 80. minuta, ali su ipak odnele kući sva tri boda.

Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, da bi Vladimir Otašević doneo u 63. minutu vodjstvo domaćinu.

Medjutim, potpuni preokret kreće u 81. minutu meča gde Saša Stojanović izjednačava rezultat. A potom, samo tri minuta kasnije Lazar Arsić >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << pogadja za konačnih 1:2.

Ovakvim ishodom, ove dve ekipe izjednačile su se na tabeli sa 10 osvojenih bodova.ž

Utakmice uživo pogledajte na linku Direktni prenosi

Ukoliko vas zanima da pratite najnovija dešavanja sa sportskih takmičenja širom sveta posetite link Sportske vesti

Vesti možete pratiti i na našim Facebook  i Twitter stranicama.