Radnički nemoćan sa igračem više, ne i Čukarički

Izvor: Mondo, 17.Avg.2019, 22:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nišlije nisu mogle do preokreta u Lučanima.

Ne ide Radničkom iz Niša ove sezone tako dobro kao prethodne. U prvih pet kola Nišlije su upisale tri pobede, ali uz poraz i remi koji je stigao ove subote u Lučanima.

Rezultat 1:1 protiv Mladosti nije za kritiku, međutim, Radnički je skoro celo drugo poluvreme, od 51. minuta, imao igrača više zbog isključenja Miloševića.

Brojčana prednost, ipak, nije bila dovoljna gostima >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << da dođu do prekreta, pošto su prethodno preko Stefana Mihajlovića stigli do izjednačenja. Pogodak u 26. minutu bio je njegov peti ove sezone u Superligi.

Gol za Mladost dao je Vladimir Radivojević u 17. minutu.

Za razliku od Nišlija, fudbaleri Čukaričkog iskoristili su igrača više protiv novosadskog Proletera da dođu do drugog pogotka u pobedi 2:1.

Prvo je Docić bio precizan iz penala u 10. minutu, a onda u 68. Šapić duplirao prednost. Deset minuta pre toga gosti iz Novog Sada ostali su bez isključenog Jovanovića. I pored toga uspeli su da stignu do gola - Pejić u 73. minutu - ali se on ispostavio samo kao utešan u porazu.