Radnički lako slomio Čukarički na Čairu

Izvor: B92, 16.Feb.2019, 17:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički lako slomio Čukarički na "Čairu"

Fudbaleri Radničkog i Mladosti ostvarili su pobede u mečevima 22. kola Superlige Srbije.

Niški tim je u jednom od derbija kola rutinski savladao Čukarički 2:0 na "Čairu".

Domaćin je oba gola postigao u završnici prvog poluvremena, vođstvo je doneo Drinčić u 29. minutu, a prednost je duplirao Haskić u 42.

Radnički je petom uzastopnom pobedom zadržao šest bodova prednosti u odnosu na trećeplasirani Partizan, dok je četvrtoplasirani Čukarički >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ostao na osam bodova iza crno-belih.

Mladost je golom Pejovića u desetom minutu iz penala savladala Mačvu u Šapcu i napredovala do pete pozicije. Tim iz Lučana je slavio treći put u poslednja četiri kola.

Proleter i Radnik su igrali bez golova u duelu dva tima koja se bore za plasman u plej-of Superlige.