Rad bolji od češkog prvoligaša

Izvor: S media, 14.Feb.2011, 22:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rad bolji od češkog prvoligaša

Fudbaleri Rada pobedili su danas u prijateljskoj utakmici na Kipru ekipu Pribrama iz Češke sa 2:1.

Pitanje pobednika rešeno je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena, kada je mrežu Pribrama zatresao Radomir Koković.

Kojić "utepao" Teplice

"Građevinari" startovali pobedom

Mali Čava u Kjevu!

Prva je do gola došla češka ekipa, pošto je u 14. minutu precizan bio Matej Stohl, a izjednačio je Vladimir Jovančić >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u 62. minutu. Ovo je bila poslednja pripremna utakmica beogradske ekipe na Kipru.

Prolećni deo domaće Super lige počinje 27. februara, a Rad će gostovati kod Čukaričkog.

(Foto: Rad)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.