Računajte na Kluž, Kluž računa na prekide (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 14.Avg.2017, 22:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lider prve rumunske lige lako do trijumfa na gostovanju Sepsiju - 0:2

Nema tu šta, kada vidite Rumuniju 1 u listi MOZZART kladionice onda bi ozbiljno trebalo da razmislite o igranju na Kluž. Taj tim je zabeležio i petu vezanu pobedu, a ovoga puta slavio je na gostovanju Sepsiju - 0:2 (0:1).

Prvi gol za Kluž postigao je Vinisijus u 27. minutu utakmice. Bio je to korner, posle kratke akcije usledio je centaršut a Vinisijus je zaista dobro skočio i doneo prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << gostima.

Koliko je Kluž dobar u prekidima pokazao je i 62. minut. Ovoga puta je bio slobodan udarac u pitanju, u srcu šesnaesterca se našao Hoban koji se lepo "bacio" i pogodio glavom gol Sepsija.

Do kraja meča nije bilo više promene rezultata. Kluž je posle šest odigranih kola na prvom mestu na tabeli sa 16 osvojenih bodova, dok je Sepsi 10. sa šest poena na kontu.

LIGA 1 - 6. kolo