RUKOMET: Vuković testira u Nemačkoj

Izvor: Mondo, 11.Sep.2012, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RUKOMET: Vuković testira u Nemačkoj

Selektor rukometne reprezentacije Srbije saopštio spisak igrača za prijateljske utakmice sa Nemačkom, 22. i 23. septembra u Šverinu i Roštoku.

Posle mesec dana pauze, od nastupa na Olimpijskim igrama, rukometna reprezentacija je ponovo u pogonu. Selektor Veselin Vuković je zakazao okupljanje za 19. septembar jer planira da reprezentacija odigra dve prijateljske utakmice sa reprezentacijom Nemačke.

Prvu utakmicu Srbija i Nemačka će odigrati 22. septembra u >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Šverinu a drugu dan kasnije, 23. septembra, u Roštoku.

Selektor Vuković je objavio spisak sa imenima igrača na koje računa za ovu akciju. Na spisku se nalaze:

Golmani: Tibor Ivanišević , Mihailo Radovanović i Stanko Abadžić.

Bekovi: Momir Ilić, Žarko Šešum, Momir Rnić, Miloš Dragaš, Nenad Vučković, Uroš Mitrović, Marko Krsmančić, Nemanja Mladenović, Marko Vujin, Stefan Terzić, Ljubomir Jošić, Ivan Dimitrijević, Saša Marjanac i Vojislav Brajović.

Krila: Đorđe Spasić, Bogdan Radivojević, Darko Đukić, Mitar Markez, Nemanja Ilić i Filip Marjanović.

Pivoti: Bojan Beljanski, Mijailo Marsenić i Miljan Vukovljak.

Srbija će u Nemačkoj nastupati sa kombinovanim sastavom u kojem se nalaze igrači iz domaće Super lige i nemačke Bundes lige. Vuković u kontrolnim mečevima računa na 19 igrača i sedam rezervi. Sa reprezentacijom će biti i kapiten Momir Ilić, ali on neće igrati jer se još nije oporavio od povrede leđa.

Deo reprezentacije će put Nemačke, iz Beograda, krenuti 19. septembra, a ostatak tima doći će direktno u Šverin. Reprezentativci se iz Nemačke vraćaju 24. septembra.

(agencije, foto: MN Press)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.