REŠIO JE DA OSVAJA TROFEJE: Sergej Milinković-Savić pred transferom u Premijer ligu

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Jun.2022, 16:17

REŠIO JE DA OSVAJA TROFEJE: Sergej Milinković-Savić pred transferom u Premijer ligu

Selidba u Englesku?

Nema letnjeg prelaznog roka da se ne spekuliše o eventualnom odlasku Sergeja Milinkovića-Savića iz Lacija, a ni ovog transfer merkata nije drugačije. Međutim, ovoga puta izgleda da je nikad bliži napuštanju "večnog grada".

Naime, za usluge Srbina ozbiljno je zagrizao aktuelni šampion sveta Čelsi - prenosi engleski Dejli Mejl.

Problem leži u novcu koji Lacio traži za Sergeja. Vlasnik kluba Klaudio Lotito izuzetno ceni srpskog >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << fudbalera, pa je samim tim odredio cenu od 80 miliona evra kao iznos ispod kog ne bi pustio Milinković-Savića.

Nova uprava Plavaca na čelu sa Amerikancom Todom Bolijem, ima nameru da u cilju smanjivanja te sume ponudi Lacijalima Emersona Palmierija i Rubena Loftusa-Čika, koji su već sarađivali sa Mauricijom Sarijem

FK Čelsi nije imao ni nameru da dovodi veznjake ovog leta, ali je prema navodima medija Tomas Tuhel oduševljen igrama Sergeja i voleo bi da ga vidi u zapadnom Londonu.

Osim Čelsija, za usluge Sergeja interesovanje su pokazali Njukasl i Arsenal, ali u ovom trenutku deluje da će Milinković-Savić sledeće sezone nositi kraljevsko plavi dres.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.