REAL OSTAO BEZ POBEDE: Jovićeva ŠTIKLA obeležila vikend u Španiji (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Sep.2019, 22:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sjajan potez.

Fudbaleri Viljareala i Real Madrida odigrali su meč bez pobednika (2:2) u okviru trećeg kola španske La lige, a u startnoj postavi kraljevskog kluba se našao srpski reprezentativac Luka Jović.

Jović je na terenu proveo 68 minuta, a umesto njega je u igru ušao Luka Modrić pri rezultatu 1:1. Viljareal je poveo u 12. minutu preko Herarda Morena, a srpski napadač je bio najzaslužniji za izjednačujući gol koji je postigao Geret Bejl u sudijksoj nadoknadi >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << prvog poluvremena.

Jović je fenomenalno štiklom proigrao Karvahala, a ovaj je spojio Velšanina sa golom.

#VILRMA

Gareth Bale's goal .. another video

pic.twitter.com/I276LPOeYR

— Becks (@Allgoals11) September 1, 2019

Igrao se 74. minut kada je novu prednost Žutoj podmornici doneo Moi gomez, ali je Bejl novim pogotkom četiri minuta pre kraja utakmice postavio konačan rezultat.

Real se posle tri kola nalazi na petoj poziciji na tabeli sa pet bodova, dok je Viljareal 16. sa dva.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga Predraga Rajkovića.

Obozavam spontane slike i crne haljine ! Slika od pre par minuta, stomaka kao da nema😅 Moja draga @oliveracolovic se potrudila da ova slonica bude ponovo ona stara 💃🏻😂💪🏼

A post shared by Ana Rajković (@rajkovic__ana) on May 16, 2019 at 8:19am PDT