Puki ponovo strelac  Norič srušio Mančester siti

Izvor: B92, 14.Sep.2019, 20:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Puki ponovo strelac " Norič srušio Mančester siti

Fudbaleri Noriča pobedili su na svom terenu Mančester siti sa 3:2 u poslednjoj današnjoj utakmici petog kola engleske Premijer lige.

Šampion Čempionšipa je na svom terenu iznenadio prvaka Engleske i došao do drugog trijumfa u Premijer ligi.

Domaćin je odlično odigrao u prvih 45 minuta, a do vodjstva je stigao Keni Meklin u 18. minutu, da bi 10 minuta kasnije Tod Kantvel duplirao prednost.

Siti je u finišu prvog poluvremena, odnosno u 45. minutu smanjio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zaostatak preko Serhja Aguera.

To nije mnogo poremetilo ekipu Noriča, koja je na početku drugog dela igre preko Tema Pukija ponovo došla do dva gola prednosti.

Poraz "građana" ublažio je Rodri u 88. minutu.

Siti je drugi na tabeli Premijer lige sa 10 bodova, pet manje od prvoplasiranog Liverpula, dok je Norič 12. sa šest.