Promašaj dana – Birmančević pred praznim golom Liverpula VIDEO

Izvor: B92, 08.Mar.2024, 00:38

Liverpul je deklasirao Spartu u Pragu rezultatom 5:1, a srpski fudbaler u redovima češkog tima Veljko Birmančević, u najmanju ruku, nije se proslavio.

Tačnije, on se obrukao u jednoj situaciji u prvom poluvremenu, kada nije uspeo da pogodi potpuno prazao gol ispred sebe.

U 37. minutu je u punom trku dobio odbitak pravo u noge, ali se spetljao i lopta je otišla pored gola.

Čak je ispalo pomalo i komično, ali bivšem igraču Partizana svakako nije bilo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ni malo do smeha.

Donekle se iskupio u drugom poluvremenu, pošto je kreirao jedini gol svog tima, centaršutem na Konora Bredlija.

Ipak, jasno je da se evropska sezona za Spartu završava za sedam dana na "Enfildu".