Izvor: MozzartSport.com, 27.Jun.2020, 22:27

Probudila se mašina iz Berna: Četiri komada za osam minuta

Jang Bojs deklasirao Ksamaks - 6:0

Biće šampionska trka u Švajcarskoj uzbudljivija nego ikad. Na poraz jednog kandidata za titulu, porazom odgovara drugi. Na pobedu jednog, stiže pobeda drugog kao odgovor.

Novo kolo, 26. po redu. Prvi na teren je izašao Jang Bojs i odigrao najbolju utakmicu u 2020. godini. Ksamaks se držao nešto više od pola sata, a onda je uleteo u uragan.

Za samo osam minuta Mladići iz Berna su postigli četiri gola! Na kraju Jang >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Bojs – Ksamaks 6:0! Pola tuceta u mreži davljenika iz Nojšatela.

Seriju je otvorio Ebišer u 37. minutu, a kao na fabričkoj traci do kraja poluvremena po gol su dodali Nsame, Fašnaht, pa opet Nsame. U nastavku su se u strelce upisali i Sijero i Mešak.

U startnoj postavi Jang Bojsa bio je i Miralem Sulejmani i igrao do 73. minuta.

Bojsi su rekli svoje, spavaće na vrhu tabele, a sada je red da Sankt Galen odgovori. Na papiru gledano, trebalo bi da ima još lakši posao, jer mu u goste dolazi fenjeraš Tun.

Tagovi:

Tagovi:

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.