Izvor: Glas javnosti, 12.Nov.2010, 07:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Privredna komora Srbije traži pomoć za vaterpoliste
BEOGRAD - Privredna komora Srbija pokrenula je akciju podrške srpskom vaterpolu i pozvala privredne subjekte da finansijski pomognu taj sport.
Akcija je, prema saopštenju komore, pokrenuta da bi vaterpolu, tradicionalno trofejnom sportu u Srbiji, omogućila kvalitetne pripreme za Svetsko prvenstvo u Šangaju 2011. i Olimpijske igre u Londonu 2012. >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << godine.
- Dosadašnji rezultati pokazuju da ovaj atraktivan sport na najbolji način opravdava uložena sredstva i značajno promoviše Srbiju, jača mehanizam grupne identifikacije i zajedništva i afirmiše naše društvo na međunarodnom planu- rekao je u saopštenju direktor Centra za marketing, informisanje i promocije Privredne komore Srbije Ivan Jakšić.
Vaterpolo reprezentacija Srbije ove godine je osvojila Svetsku ligu, FINA kup i bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Zagrebu, a trenutno je i aktuelni prvak sveta.
Pogledaj vesti o: Vaterpolo




