Izvor: B92, 17.Nov.2019, 15:32

Primorska se vratila pobedama, produbljena kriza Mege

Košarkaši Primorske savladali su Mega Bemaks na gostovanju rezultatom 79:73 u 7. kolu ABA lige.
Primorska je nastavila da briljira ove sezone i upisala petu pobedu u poslednjih šest mečeva, dok je Mega zabeležila i šesti poraz.
Srpski predstavnik je ostao na deobi pretposlednjeg mesta, a možda padne i na poslednje ukoliko Zadar iznenadi Mornar u Baru.
Mega je gubila od prvog minuta utakmice i do vođstva došla samo jednom, pri rezultatom 18:17.
Primorska je nedugo zatim došla do dvocifrene prednosti koju je održavala, ušavši u četvrtu četvrtinu sa +12.
Mega je uspela da smanji zaostatak, da dođe do -4, ali ne i do preokreta.