Primera - U Ueski pucali samo sa kreča, debitovao Jovanović (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Sep.2018, 14:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbin prvi put na golu novog kluba i odmah prekinuo niz od četiri izgubljene utakmice.

U sedmom kolu španske Primere, Ueska je na svom terenu remizirala protiv Đirone 1:1.

Bio je ovo debitantski nastup reprezentativca Srbije Aleksandra Jovanovića koji je odigrao sasvim dobru utakmicu.

Primio je pogodak iz penala u 37. minutu kada je neumoljiv sa kreča bio Kristijan Stuani.

U drugom poluvremenu videli smo nešto bolju igru debitanta u Primeri, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << a to se isplatilo u 72. minutu kada je uzvratio Gonzalo Melero takođe iz jedanaesterca.

Prilično izjednačena utakmica viđena je do kraja meča, pa su oba tima zasluženo podelila plen.