Izvor: Sportske.net, 15.Sep.2019, 18:33

Primera - Selta sa devetoricom izgubila od Granade (video)

Pobeda povratnika u Vigu, nakon dva isključenja za domaćina.
Fudbaleri Granade upisali su drugi trijumf u šampionatu ove sezone, kako su kao gosti slavili na "Balaidosu" protiv Selte sa 0:2 (0:1).
Već u 11. minutu, crveni karton dobija Horhe Saenz, Selta ostaje sa igračem manje.
Fudbaler Selte je odgurnuo rivala, činilo se da nema elemenata za crveni, sudija nije odmah reagovao, već je nakon interevencije svojih kolega iz VAR sobe pokazao put Horheu u svlačionicu.
Igrao se 29. minut, kada je Selta ostala sa devetoricom, Beltran je udario protivnika po cevanici prilikom jednog starta, sudija je pogledao snimak, pa je i njega poslao na tuširanje.