Primera - Šaponjiću mrvice, loš Atletiko, nula u Madridu!

Izvor: Sportske.net, 26.Jan.2020, 15:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mini derbi Madrida završen nerešeno.

Simeoneovi momci ponovo neuspešni u nalaženju protivničke mreže, Leganes osigurao bod (0:0).

Prvo poluvreme je bilo sadržajnije od drugog, makar po šansama.

Gosti su pripretili preko Brajtvajta, ali je Oblak fenomenalno reagovao i spasio svoj gol. Domaći su uhvatili korak u drugoj polovini poluvremena, Korea beleži veliki promašaj dok je Moratin pokušaj odbrani golman Leganesea.

Drugi deo igre >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << prolazi u jalovoj inicijativi domaćina koji beleže osam šuteva ka golu gosta, ali tek jedan u okvir. Petnaestak minuta pred kraj rezervista Vitolo pada u šesnaestercu, "jorgandžijama" nije dosuđen penal.

Gosti su završili meč sa igračem manje, Kueljar dobija drugi žuti karton u nadoknadi, golman gostiju je napravio pravi haos.

Atletiko nastavlja sa lošim rezultatima, Simeonov tim na dve utakmice zaredom u La Ligi ne postiže gol.

Šaponjić je proveo svega nekoliko minuta na terenu pošto je u 88. minutu zamenio Vrsaljka.