Primera: Las Palmas slavio u Malagi

Izvor: B92, 11.Sep.2017, 23:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Las Palmasa pobedila je kao gost Malagu sa 3:1 u poslednjem meču trećeg kola Primere.

Izabranici Marka Markesa upisali su prvi trijumf u novoj sezoni, dok je Malaga doživela i treći poraz.

Gosti su do prednosti došli u pravom trenutku u 45. minutu. Strelac na asistenciju Alena Halilovića bio je Džonatan Vijera.

Ipak, domaći igrači nisu se predavali pa su već posle tri minuta u nastavku došli do izjednačenja. Resio je centrirao, a Gonsales >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << glavom savladao Čičizolu.

Primljen gol nije omeo goste koji već u 69. minutu dolaze do novog vođstva. Navaro je asistirao, a Kaljeri poslao loptu u mrežu.

Pobedu Las Palmasa potvrdio je u 88. minutu Loik Remi, pa tako ekipa Marka Markesa dolazi do prvog trijumfa u sezoni.