Izvor: Sportske.net, 25.Avg.2019, 23:08

Primera - Fekir probudio ranjenog lava, Grizman potopio Betis! (video)

Barselona slavila nakon preokreta.
Fudbaleri Barselona ostvarili su prvu pobedu u španskoj Primeri pošto su u drugom kolu savladali Betis sa 5:2 na Kamp Nou.
Nije dobro počelo po domaćina pošto je Nabil Fekir preciznim udarcem uspeo da zatrese mrežu za totalni šok na tribinama.
A onda je na scenu stupio Antoan Grizman.
Već kritikovani Francuz je u 41. minutu svojim golom pokazao zašto je doveden u Barselonu, da bi početkom drugog poluvremena u potpunosti preokrenuo rezultat na Kamp Nou svojim drugim pogotkom.
To kao da je dalo dodatnu snagu pulenima Ernestea Valverdea koji su zatim rutinski završili posao golovima Kristijana Perezea u 56. minutu i Đordija Albe četiri...