Prijović: Opravak pa ispunjenje dečačkog sna

Izvor: N1 televizija, 27.Mar.2017, 15:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prijović: Opravak pa ispunjenje dečačkog sna

Aleksandar Prijović, nakon dozvole koju je dala FIFA, kaže da jedva čeka da zaigra za reprezentaciju Srbije.

Pred duel Srbije sa Gruzijom, selektor Orlova Slavoljub Muslin potvrdio je u Staroj Pazovi da je Međunarodna fudbalska federacija dozvolila Aleksandru Prijoviću da obuče dres reprezentacije Srbije i da će se on naći na spisku veoma brzo, verovatno čim se oporavi od povrede.

"Jedva čekam da se vratim na teren i ostvarim dečački san. Sada nema smisla >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << da pričam o tome jer sam povređen, ali verujem da ću se vratiti u formu i da ću dobiti priliku da debitujem za Srbiji", rakao je Prijović a piše grčki Sport24.

PAOK bi mogao da računa na Prijovića već od kraja aprila, što bi bilo znatno brže od prvih predviđanja nakon povrede ključne kosti koju je Prijović zadobio.

"Povreda jeste teška, ali vratiću se i pre nego što mnogi misle. Ostao sam psihički jak jer je sve to fudbal", rekao je Prijović koji je istakao da je veoma zadovoljan u svom novom klubu u koji je u zimskom prelaznom roku došao iz Legije.

Prijović je dres Srbije nosio u kadetskoj i omladinskoj selekciji, ali je za seniorski nastup pod srpskom zastavom morao da traži dozvolu FIFA zbog nastupa za mladu reprezentaciju Švajcarske.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.