Premijer liga neće menjati snabdevača lopti do 2019. godine

Izvor: Sportske.net, 10.Dec.2015, 14:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer liga neće menjati snabdevača lopti do 2019. godine

Saradnja engleske Premijer lige i svetski poznatog proizvođača sportske opreme NIKE produžena je do 2019. godine.

Predstavnici engleske Premijer lige i kompanije NIKE dogovorili su produžetak saradnje na još tri godine čime je svetski poznat proizvođač sportske opreme osigurao svoje mesto u najjačoj ligi na svetu do 2019. godine.

Premijer liga radi na restruktuiranju svojih sponzorstava pošto je glavni sponzor "Barklis" najavio povlačenje na kraju tekuće sezone.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << />
Kompanija NIKE otpočela je saradnju sa Premijer ligom u sezoni 2000/2001 i od tada slovi za zvaničnog snabedevača lopti najjače lige na svetu.

Podsećamo da je Premijer liga nedavno obnovila još jedan sponzorski ugovor i produžila ga do 2019. godine. U pitanju je saradnja sa EA Sport-om koji sponzoriše gol tehnologiju.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.