Izvor: S media, 24.Mar.2011, 22:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prandeli odredio taktiku za Sloveniju
Selektor Italije, Ćezare Prandeli, potvrdio je da će na sutrašnjoj utakmici protiv Slovenije njegov tim igrati u formaciji 4-3-2-1.
Rival Srbije je u kvalifikacijama za EP 2012. godine prvu utakmicu protiv "orlova" dobio službenim rezultatom zbog divljanja naših navijača, a gostovanje u Beogradu će uslediti tek u septembru.
Srbi će pokazati da su civilizovani
Italijani u strahu
Prandeli u dilemi zbog Totija
Italijanski >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << mediji prenose da je Prandeli uvežbavao sa svojim izabranicima igru u pomenutom sistemu, pa ostaje da se vidi kako će trostruki svetski prvaci sve to primeniti na sutrašnjem duelu sa Slovenijom, koji počinje u 20:45.
Trenutna situacija u grupi C kaže da je Italija prva sa 10 bodova iz četiri utakmice, dok drugo mesto pripada Slovencima koji posle istog broja mečeva imaju tri manje, dok je treća Estonija sa šest, a četvrta Severna Irska sa pet i utakmicom manje. Srbija je pretposlednja sa četiri boda, ispred Farskih Ostrva koja imaju svega jedan.







