Izvor: Sportske.net, 29.Jan.2018, 08:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Povreda Zvezdinog štopera, a šta je sa Gobeljićem?
Crvena zvezda je juče odigrala dve utakmice, a nije prošlo bez povreda.
Ekipa Crvene zvezde se trenutno nalazi u Antaliji gde obavlja završni deo priprema za drugi deo sezone, a juče su odigrana dva meča.
Prvi u kompleksu hotela "Papilon" protiv Strombrasa iz Kaunasa, sedmoplasirane ekipe litvanskog prvenstva iz prošle godine. Litvanski tim u kome najmanje ima litvanaca i u kome je veliki >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << broj fudbalera na probi, igrao je agresivno, svi koji su na probi su želeli da se dokažu, pa umalo iz te agresivne igre nije stradao Aleksandar Pešić koji je u poslednjem trenutku poskočio kada je fudbaler litvanskog tima startovao otvorenim đonom. Dobijali su i drugi fudbaleri Crvene zvezde udarce, poput Milića. Srećom, sve je u najboljem redu sa fudbalerima Crvene zvezde iz te utakmice koju je, inače, Crvena zvezda rešila u svoju korist.
I drugu utakmicu u jučerašnjem programu je Crvena zvezda pobedila, ali tu, ipak, nije prošlo bez povreda.
Povredio se Abraham Frimpong, štoper Crvene zvezde koji je počeo utakmicu u paru sa Damijanom Le Talekom. Ipak, nije završio prvo poluvreme, povredio je preponu, umesto njega je u igru ušao najmlađi, Strahinja Eraković.
Sigurno je da mu predstoji pauza, videćemo kolika i da li će biti u konkurenciji za naredne mečeve Crvene zvezde na pripremama u Antaliji.
Nije jedini koji je povređen, i Marko Gobeljić juče nije bio u konkurenciji za mečeve, ali prema rečima ljudi iz uprave, ne radi se o ozbiljnijoj povredi i on bi mogao da bude u konkurenciji za naredni meč Crvene zvezde koji se igra prekosutra.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda














