Povreda Džona Terija

Izvor: RTS, 12.Sep.2016, 09:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Povreda Džona Terija

Kapiten Čelsija Džon Teri napustio je na štakama stadion Liberti posle utakmice sa Svonsijem, jer je u doslovno poslednjem trenutku utakmice povredio levi zglob stopala, prenose britanski mediji. Još je neizvesno koliko će kapiten "plavaca" odsustvovati sa terena zbog ove povrede.

Fudbaleri Svonsija i Čelsija odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici četvrtog kola Premijer lige, a uz prekinut >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << niz od tri pobede, Čelsi je zadesila i neobična povreda kapitena u trenutku kada je sudija odsvirao kraj utakmice.
Bod Čelsiju doneo je Kosta u 81. minutu svojim drugim golom na utakmici. Posle šuta Branislava Ivanovića lopta je visoko odskočila, a Kosta ju je uhvatio makazicama i poslao u mrežu.
Čelsi je tako prekinuo niz od tri pobede i ima 10 bodova na drugom mestu na tabeli, a Svonsi je sakupio četiri boda i zauzima 13. mesto.
U Čelsiju su zabrinuti jer im narednog petka predstoji derbi sa Liverpulom. U slučaju da kapiten ne bude na raspolaganju za taj duel, trebalo bi očekivati da debituje povratnik iz Pari Sen Žermena, Brazilac David Luiz.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.