Potvrđeno: Majo Vujović sudi derbi!

Izvor: MozzartSport.com, 01.Mar.2017, 19:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Potvrđeno: Majo Vujović sudi derbi!

Poznati i pomoćnici

Prva vest je glasila da će na centru stajati Milorad Mažić, ali izgleda da je došlo do promene, pa će glavni sudija 153. večitog derbija biti - Majo Vujović!

Vest je u etar prva pustila Radio televizija Srbije 1, da bi je tokom večeri potvrdila Zajednica Superlige, uz napomenu da su Vujovićevi pomoćnici Svetozar Živin i Mian Šutulović.

Ukoliko se informacija ispostavi tačnom, Vujoviću >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << će ovo biti debi u najbitnijem meču srpskog fudbala. Ove sezone sudio je jednu utakmicu Partizana (na gostovanju u Čačku), dok nije delegiran za utakmice Crvene zvevde. Majo Vujović letos isprva nije položio testove fizičke spreme, pa se tek naknadno našao na listi sudija i ove sezone u Superligi delio je pravdu na devet utakmica. Između ostalih i Borac - Partizan, posle koje je nezadovoljan odlukom da ga isključi primedbe na njegov račun imao kapiten čačanskog tima, Mario Maslać. U žiži sportske javnosti našao se sredinom avgusta kad je prema tvrdnjama Miodraga Morače pretukao predsednika Omladinske komisije Fudbalskog saveza Vojvodine.

RTS, inače, nije vlasnik ekskluzivnog prava na prenos najzanimljivije utakmice 25. kola Superlige Srbije koja je na programu u subotu od 18 časova na Marakani. Umesto te televizije, gledaoci koji ne dođu na stadion meč će pratiti na TV Arenasport 1.

(FOTO: MN Press)

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.