Posle derbija privedeno 12 osoba

Izvor: NaDlanu.com, 27.Nov.2011, 14:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle derbija privedeno 12 osoba

BEOGRAD, 27. novembra 2011. (Beta) - Policija je posle subotnje utakmice Crvena zvezda - Partizan privela 12 osoba, a protiv šest lica podnete su krivične prijave, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova.

BEOGRAD, 27. novembra 2011. (Beta) - Policija je posle subotnje utakmice Crvena zvezda - Partizan privela 12 osoba, a protiv šest lica >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << podnete su krivične prijave, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova.Kako je agenciji Beta rečeno u MUP-u, protiv šest osoba podnete su krivične prijave, a protiv šest lica prekršajne.U MUP-u nisu mogli da kažu koliko je osoba zadržano u policijskom pritvoru.Utakmica na stadionu Crvene zvezde protekla je uz mnogo nervoze i nekoliko incidenata na tribinama i na terenu.Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu sa 2:0.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.