Posle Gudelja, Ajaks prodao još jednog pobunjenika!

Izvor: Sportske.net, 07.Jan.2017, 22:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle Gudelja, Ajaks prodao još jednog "pobunjenika"!

Još jedan fudbaler koji je bio na ledu među "Kopljanicima" napušta Amsterdam ove zime.

Anvar El Gazi je na korak od Lacija.

Momak koji je svojevremeno proglašavan za novog Ibrahimovića odlazi iz Amsterdama gde je veći deo jeseni presedeo na klupi i tribinama, i čak bio prinuđen da igra za rezervni tim.

Kao i naš Gudelj i on nije našao zajednički jezik sa trenerom Bošom, koji je šansu pružao drugim fudbalerima u napadu, a eksplozija Dolberga je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << smanjila El Gazijeve šanse da dobija priliku i na kašičicu.

Njegova cena je 9 miliona, Lacio će to platiti, čekaju konačni dogovor oko odlaska Filipa Đorđevića u Marsej.

Lotito je našao pojačanje, a do kraja prelaznog roka mogao bi dobro da napuni kasu i proda Keitu Baldea Mančester Junajtedu za ogroman novac.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.