Izvor: Sportske.net, 01.Mar.2020, 09:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poraz boli Liverpul? Jok, ovako će biti još slađe!
Nije sve tako crno, tačnije može da bude još samo crvenije!
Liverpul je šokantnim i neočekivanim porazom od Votforda, propustio priliku da ponovi istorijski uspeh Arsenala iz sezone 2003/04 i sezonu završi bez poraza.
Očekivano, mnogi se naslađuju ovim (ne)uspehom, kao na primer Geri Nevil, u Liverpulu su "razočarani", ali zapravo, ovako može da bude još slađe.
Naime, kako stoje stvari, Liverpul bi u ovom slučaju titulu mogao da proslavi ni manje >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ni više nego na - Etihadu, stadionu dvostrukog uzastopnog šampiona Mančester Sitija!
Stvari stoje ovako, Liverpulu su potrebne još četiri pobede da matematički overi titulu i samo je pitanje trenutka kada će se to dogoditi.
Liverpul dočekuje Bornmut i gostuje Evertonu i potom ide na Etihad, dok Siti ima teži raspored i do derbija, gostuje Junajtedu i Čelsiju i između dočekuje Barnli.
Bilo kako bilo, mnogo toga će zavisiti i od rezultata obe ekipe u naredna tri kola, ali mogućnost da Liverpul može da postane šampion u Mančesteru je i više nego očekivana.
Taj meč je na programu 5. aprila u 17.30.













