Izvor: Nezavisne Novine, 29.Mar.2024, 00:03

Poraz Partizana poslije velikog preokreta od Olimpijakosa

Košarkaši Partizana poraženi su večeras od Olimpijakosa rezultatom 69:74 u meču 32. kola Evrolige iako su u posljednju četvrtinu ušli sa prednošću od čak 13 poena.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Obradović: Petorka morala sama, nije bilo igrača sa klupe!

Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Mar.2024

Košarkaši Partizana izgubili su još jednu dobijenu utakmicu, poraženi su od Olimpijakosa u Beogradu sa 74:69, iako je imao 13 poena prednosti uoči poslednjeg kvartala..

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.