Izvor: Sportski Žurnal, 29.Apr.2014, 13:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ponovo odložen početak suđenja Urošu Mišiću
Početak ponovljenog suđenja navijaču Crvene zvezde Urošu Mišiću zbog optužbi za nasilničko ponašanje, odnosno tuču sa američkim marincima u klubu „Plastik”, prošle godine, odložen je danas za 23. maj u Prvom osnovnom sudu, zbog izostanka i Mišića injegovog branioca.
Mišićev advokat Borivoje Borović obavestio je sud da ima suđenje u pritvorskom predmetu u sudu u Kragujevcu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << dok je njegov zamenik rekao sudu da je Mišić bolestan i da će o tome dostaviti sudu dokumentaciju u roku od tri dana.
Mišić je prošle godine oslobođen optužbi za tuču sa Amerikancima, ali je Apelacioni sud u Beogradu ukinuo tu presudu i naložio da se suđenje ponovi.
Sudiće mu se ponovo zbog krivičnog dela nasilničko ponašanje, odnosno tuče sa u klubu „Plastik”.
Što se tiče američkih marinaca, koji se vode kao oštećeni, oni se nisu odazvali sudu na više poziva, koji su im bili upućeni preko američke ambasade u Beogradu.
Prema pisanju medija, Mišić je, zajedno sa svojim sa prijateljima, u „Plastiku” učestvovao u tuči sa obezbeđenjem američke ambasade.
On je navijač Crvene zvezde i bivši osuđenik koji je početkom decembra 2012. godine, posle pet godina provedenih u zatvoru zbog napada na žandarma Nebojšu Trajkovića, amnestiran i pušten na slobodu.
Dva puta je bio osuđen na 10 godina zatvora, ali mu je Apelacioni sud preinačio presudu na pet i po godina zatvora.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Nastavak na Sportski Žurnal...
Odloženo suđenje Urošu Mišiću
Izvor: RTS, 29.Apr.2014
Početak ponovljenog suđenja navijaču "Crvene zvezde" Urošu Mišiću, zbog optužbi za tuču sa američkim marincima u klubu "Plastik" prošle godine, odložen je za 23. maj u Prvom osnovnom sudu, zbog izostanka Mišića i njegovog advokata...Mišićev advokat Borivoje Borović obavestio je sud da...
Suđenje Urošu Mišiću odloženo za 23. maj
Izvor: Telegraf.rs, 29.Apr.2014
Mišićev advokat Borivoje Borović obavestio je sud da ima suđenje u pritvorskom predmetu u sudu u Kragujevcu, dok je njegov zamenik rekao sudu da je Mišić bolestan i da će o tome dostaviti sudu dokumentaciju u roku od tri dana












