Poluvreme - Zvezda na Simićev pogon jednom nogom u osmini finala! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 10.Okt.2019, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Crveno-beli" imaju dva gola prednosti protiv Trepče.

Nakon prvih 45 minuta meča u Staroj Pazovi, Crvena zvezda vodi rezultatom 2:0 protiv Trepče u 1/16 finala Kupa Srbije.

Ekipa Vladana Milojevića je od samog početka uspostavila svoj ritam igre, te je povela već u trećem minutu kada je Jevtović probio po desnoj strani, nabacio loptu Veljku Simiću koji je u kaznenom prostoru zatresao mrežu Milentijevića.

Nastavili su "crveno-beli" da nižu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << napade u nastavku poluvremena, a prednost su povisili u 28. minutu.

Simić je iskoristio nedostatak komunikacije u odbrani Trepče i postigao svoj drugi gol na meču u 28. minut.

Nominalni domaćin se borio i trudio da se približi golu Popovića, ali bez većeg uspeha, pa je prolazak Zvezde u narednu rundu takmičenja gotovo garantovan.

Буди се успавани ас - Вељко Симић #fkcz

— Zvezdas (@Zvezdas8) 10. октобар 2019.

Pazi ti Simica dns.. #fkcz

— Zvezdino_dete. (@maricuj28) 10. октобар 2019.

Gledam Trepca - Zvezda i prosto imam neki osjecaj tuge..  #fkcz #kup #srbije

— Crni (@crnii96) 10. октобар 2019.

Желим да Симић данас постигне бар још 2 комада и да га неко купи на зиму. #fkcz

— Zvezdaš99 ⭐️⭐️⭐️ (@ZvezdasPBCZ) 10. октобар 2019.

Вељко Симић, Српски Месси за сиротињу #fkcz

— Ranjeni orao (@Ranjeniorao4) 10. октобар 2019.

I mi Djordja Ivanovića za trku imamo  #fkcz #VeljkoSimic

— Stefan (@SStefan14) 10. октобар 2019.

Van La Para ni protiv Trepče ne pokazuje ništa #fkcz

— Srdjan Antic (@twinpower79) 10. октобар 2019.

Pukao mi strim kod oba gola i nisam ih video, mada s obzirom na to ko ih je dao dobro je da nije i ceo svet pukao #fkcz