Poluvreme - Da li je Zvezda upala u krizu? (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 29.Sep.2018, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Navijači primećuju slabosti u igri, već treći meč uzastopno u Superligi.

U susret gostovanju u Parizu, protiv PSŽ-a u Ligi šampiona, Crvena zvezda je večeras na ''Rajku Mitiću'' dočekala lučansku Mladost u 10. kolu Superlige.

Posle prvih 45 minuta rezultat >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je 0:0, ali ono što brine Zvezdine pristalice jeste igra koju večeras, ali i u prethodne dve utakmice, prikazuje Milojevićev tim.

Zvezda je, doduše, zatresla mrežu u 12. minutu preko Simića, ali taj pogodak nije priznat zbog ofsajda.

Mladost je najbliža golu bila preko Markoskog, Zvezda je pretila preko Hajdina, Ebisilio je imao solidan pokušaj iz slobodnog udarca u 38. minutu, iskosa sa leve strane, ali nije bilo problema da golman Rosić zaustavi taj pokušaj.

Zvezda je u finišu poluvremena malo pojačala ritam, što je za rezultat imalo i opasan pokušaj Jovičića sa nekih 18 metara, ali je lopta prohujala pored desne stative gostiju.

Sve u svemu, siromašno prvo poluvreme na ''Rajku Mitiću''.